7 nejhorších oznámení přestupů v historii fotbalu

alexis-sanchez-uvodni-7-nejhorsich-oznameni-prestupu-vsech-dob
Zdroj: The Goal

Fotbalové kluby jsou při oznámení přestupů stále kreativnější. Někdy je to k užitku, jindy zase ke škodě. V tomto článku to vezmeme z toho horšího konce, zaměříme se tedy na 7 nejhorších oznámení přestupů v historii fotbalu.

Bryan Robson – Middlesbrough

bryan-robson

Nad touhle fotografií přemýšlíme už pár dní. Co tím vlastně chtěl anglický celek Middlesbrough říct? Podle tamních médií se snažil zdůraznit dvojí roli, kterou měl Bryan Robson toho léta převzít (hráč/trenér), podle nás je ovšem fotografie maximálně bizarní. Co na ni říkáte vy?

Paulo di Canio – Sheffield Wednesday

paulo-di-canio

Když se Ital Paulo di Canio v Sheffieldu připojil ke krajanovi Benitu Carboneovi, Owls se rozhodli, že pro jeho oznámení bude nejlepší stereotyp. A tak oba hráče nafotili, jak koušou do pizzy. Divné na tom je, že pizza je evidentně rozmražená, a že ji neupekli. Na takovém pokrmu si pánové asi moc nepochutnali.

Alexis Sanchéz – Manchester United

alexis-sanchez

S tímto oznámením si lámou hlavu dokonce i na Ostrovech. Alexis Sanchéz ve videu hraje na klavír. Ano, je krásné, že umí hrát na klavír (alespoň trošku), ovšem co tím Manchester United chtěl říct? Sanchéz na Old Trafford sklidil podobný úspěch, jako při uveřejnění tohoto videa. Někdo dokonce tvrdí, že se jednalo o největší chybu jeho kariéry – což lze stáhnout jak na přestup do MU, tak i na zmiňované video.

Oznámení příchodu Alexise Sanchéze do Manchesteru United.

Santi Cazorla – Villareal

santi-cazorla

Tak tohle je podle našeho názoru vůbec největší fail na poli oznámení přestupů. O přestupu Santi Cazorly z Arsenalu do Villarealu věděl snad každý, ani to však Žluté ponorce nezabránilo v rádoby tajemném odhalení. Během něj se Cazorla vykouzlen extravagantním kouzelníkem.

Oznámení přestupu Santi Cazorly z Arsenalu do Villarealu.

Sead Kolasinac – Arsenal

Nad tímto oznámením složitě hloubali i ti největší fanoušci Arsenalu. V klipu se objevilo jméno celkem devíti hráčů, které na Emirate Stadium přivedl Arséne Wenger. A nic jiného. Teprve až klub musel poukázat na malý detail. Pakliže jste přečetli první písmena každého z uveřejněných hráčů, dostali jste příjmení „Kolasinac“.

Oznámení příchodu Saeda Kolasinace do Arsenalu.

Arthur – Barcelona

i-am-lucky-ball-i-am-barca-ball

Tento klip se nedá označit jinak, než jako „úchylný“. V klipu narazíte na mluvící míč, který v některých záběrech vypadá spíš jako mluvící morče.

Oznámení příchodu Arthura do FC Barcelona.

Frank de Boer – Crystal Palace

frank-de-boer-prichod-oznameni

Příchod Franka de Boera do Crystal Palace byl oznámen ve 35sekundovém klipu, který sestává z jednoho jediného záběru na kouřící stánek s rychlým občerstvením. Vysvětlení, co tím vedení klubu vlastně chtělo říct, jsme dodnes nedostali.

Oznámení příchodu Franka de Boera do Crystal Palace.
Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články