Arsenal chce přivést Manuela Locatelliho, důležitý článek zázračné italské reprezentace

manuel-locatelli
Zdroj: Insider Voice

Generální ředitel italského fotbalového klubu Sassuolo potvrdil, že Arsenal učinil oficiální nabídku na Manuela Locatelliho.

Třiadvacetiletý fotbalový záložník má za sebou skvělou sezónu, když v lize nastoupil do 34 utkání a zapsal 4 góly a 3 asistence. Ještě působivější stopu však zanechal na šampionátu EURO 2021, kde v dresu italské reprezentace odehrál tři zápasy a vstřelil dva góly a stal se díky tomu jedním z hlavních strůjců příjemného italského překvapení (čtěte také preview na další zápas Itálie na EURO 2020).

O tom, že Arsenal na mladého italského reprezentanta učinil nabídku, se spekuluje delší dobu a šéf Gunners Mikel Arteta podle dostupných informací dělá vše pro to, aby ho na stadionu Emirates přivítal už během tohoto léta.

Carnevali dále uvedl, že Arsenal není jediným klubem, který se o nadějného mladého fotbalistu zajímá. Horkým kandidátem na přestup je také Juventus, s nímž má Sassuolo nadstandardní vztahy.

„Arsenal učinil oficiální nabídku na Locatelliho. Hodně se snaží, aby s Manuelem mohl podepsat a je to důležitá nabídka… uvidíme. Locatelliho chce také Juventus a s ním máme nadstandardní vztah. S Juve máme naplánováno nové jednání“ uvedl Carnevali pro Sky Italia.

Locatelliho kontrakt se Sassuolem vyprší za dva roky.

Zdroj: Sportsmole

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články