Neuvěřitelné! Barbora Krejčíková postoupila do finále French Open!

krejcikova-barbora-finale-french-open
Zdroj: WTA

Barbora Krejčíková, která byla doposud považována spíše za solidní deblovou hráčku, dnes opět zvýšila svou laťku. V semifinále dvouhry porazila vypracovanou Řekyni Marii Sakarriovou a postoupila do finále French Open.

Barbora Krejčíková předvedla velice soustředěný výkon. Zápas se rozhodoval až ve třetím setu, ve kterém dokonce prohrávala a musela odvracet mečbol. V desátém gamu si však výhodu vzala zpět a v prodloužené hře potom triumfovala i navzdory tomu, že umpirový rozhodčí neuznal aut její soupeřky ve velice důležité chvíli.

Barbora Krejčíková se do finále Grand Slamu dostala poprvé v životě a v rámci pozápasového rozhovoru neměla daleko k slzám. Nakonec poslala pozdravy do nebe své bývalé trenérce Janě Novotné a při děkovačce nezapomněla ani na včera zesnulou Popelku Libuši Šafránkovou.

Ženské singlové finále French Open se odehraje v sobotu 12. června od 15:00 hodin. Zápas můžete shlédnout na ČT 2 nebo v live streamech. Barbora Krejčíková navíc zítra zabojuje o finále ve čtyřhře a to po boku Kateřiny Siniakové. Tento zápas začíná ve 13 hodin.

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články