Baseballová nádhera! Blue Jays trefili 8 home runů a zapsali rekord Fenway Parku

blue-jays-vs-red-sox-8-home-runu
Zdroj: Blue bird banter

Baseballová nádhera, alespoň pokud nefandíte Bostonu Red Sox, se odehrála včera večer ve Fenway Parku. Hostující Blue Jays tam zažili jeden ze životních zápasů, když domácí porazili vysoko 18:4 a navíc pokořili tamní rekord.

Startovní nadhazovač Bostonu Ryan Weber na kopci vydržel pouze tři směny. Střídal ho Ryan Weber, který povolil 11 doběhů. Zbylí dva nadhazovači Marwin González a Christian Arroyo už se zápasem moc udělat nemohli.

Celkem 8 home runů je vůbec největší počet home runů, kteří hosté na Fenway Parku kdy odpálili. Tento rekord doposud drželi Orioles, kterým se zde v roce 1967 podařilo odpálit 7 home runů.

Zajímavé je i to, že pod těchto 8 home runů se podepsalo celkem 7 různých hráčů Blue Jays: Vladimir Guerrero Jr., Marcus Semien, Bo Bichette, Cavan Biggio, Teoscar Hernández, Lourdes Gurriel Jr. a Rowdy Tellez. Dva home runy zaznamenal Hernández.

Vladimir Guerrero se s 21 home runy drží na prvním místě žebříčku home runů v základní části a celkem přirozeně se o něm hovoří jako o možném MVP.

Zdroj: CBS Sports

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články