Brazílie vs Německo | zajímavosti a příručka pro sázení

brazilie-vs-nemecko-olympijske-hry
Zdroj: Bleacher report

Brazílie s Německem si zopakují finálový zápas z Olympijských her v Riu. V něm brazilští hráči poprvé získali olympijskou medaili a na tento úspěch jistě chtějí navázat. Povede se jim to?

Zápas Brazílie vs Německo bude vysílat televize Eurosport. Zápas začíná ve čtvrtek 22. července od 13:30 hodin.

Brazílie brazilie-vlajka

Brazílie bere sbírání mezinárodních pohárů smrtelně vážně a tak na Olympijské hry posílá to nejlepší, co má aktuálně k dispozici.

Brazílie se kvalifikovala na sedm z posledních devíti olympijských her, kdy získala dvě bronzové, tři stříbrné a jednu zlatou medaili. Od roku 1976 Brazílie nezískala zlatou medaili pouze v jednom případě, nicméně na Mistrovství světa Jižní Ameriky do 23 let svou účast na Olympijských hrách v Tokiu zachraňovala na poslední chvíli.

Brazilský tým má ve svém středu zkušené hráče Dani Alvese, Diego Carlose a brankáře Santose. Také brazilští mladíci jsou ovšem připraveni Němcům dělat problémy.

Pokud si chcete vsadit na střelce gólů, určitě byste měli zvážit sázku na Richarlisona, který Brazílii reprezentoval na turnaji Copa America. Čtyřiadvacetiletý hráč ve 32 reprezentačních zápasech nastřílel již 10 gólů.

Předpokládaná základní jedenáctka Brazílie (4-3-3): Santos; Alves, Carlos, Nino, Arana; Luiz, Guimaraes, Claudinho; Paulinho, Richarlison, Cunha

Německo nemecko-mala-vlajka

Německo na posledních Olympijských hrách prohrálo ve finále a je otázkou, zdali na tomto turnaji může dopadnout lépe, protože německý fotbal je po letech dominance trošku na ústupu.

Sjednocené Německo Olympijské hry ještě nevyhrálo. Vyhrát se podařilo pouze výběru Východního Německa v roce 1976 a výběru Západního Německa v roce 1988.

Německý výběr vede zkušený trenér Stefan Kuntz, pod nímž Německo došlo třikrát po sobě do finále EURO do 21 let.

V německém týmu najdete spoustu hráčů se solidními bundesligovými zkušenostmi. Tým povede trojice zkušených vítězů z roku 1996 – Nadiem Amiri, Maximilian Arnold a Max Kruse. Toto trio doplní zajímavé mladé naděje jako například Benjamin Henrichs a Arne Maier z Herthy Berlín.

Německo hrálo jediný přípravný zápas, z něj navíc v průběhu odešlo kvůli rasistickým urážkám. To lze považovat za velkou nevýhodu, protože Brazílie je dobře rozehraná.

Jestliže si chcete vsadit na střelce i v německém týmu, potom byste měli zvážit sázku na Maxe Kruse z Union Berlin. Tomu se v uplynulé sezóně podařilo vstřelit 11 ligových gólů.

Předpokládaná základní jedenáctka Německa (4-3-3): Muller; Henrichs, Pieper, Uduokhai, Raum; Stach, Arnold, Maier; Richter, Kruse, Amiri

Verdikt

Matematicko-statistický model ukazuje, že na výhru Brazílie je 44% šance, na výhru Německa 23% šance a na remízu 33% šance.

Brazílie patří mezi nejlepší týmy na Olympijských hrách. Ve svém středu mají skvělé hráče z mnoha mezinárodními zkušenostmi stejně jako nadějné vycházející fotbalisty, z nichž někteří již úspěšně působí v Evropě.

Brazílie je také lépe rozehraná a proto bychom se přikláněli k tomu, že tento zápas vyhraje.

Tip na výsledek: 2:0

Vsadit si můžete u Tipsportu za kurz 2,05.

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články