Brazílie vs Pobřeží Slonoviny | Novinky a příručka pro sázení

brazilie-vs-pobrezi-slonoviny
Brazílie je v zápase obrovským favoritem. / Zdroj: Fanduel

Brazílie v prvním zápase smetla Německo, když v prvních třiceti minutách vedla už 3:0 po hatricku Richarlisona, ovšem ani Pobřeží Slonoviny si nevedlo vyloženě špatně, když na úvod turnaje porazilo Saudskou Arábii. Favorit tohoto zápasu je pochopitelně jasný, jedná se však o turnaj U23, a tam jsou vždycky možná překvapení. Otázka tedy zní, může Pobřeží Slonoviny favorizovanou Brazílii překvapit?

Zápas začíná v neděli 25. července od 10:30 hodin.

Brazílie brazilie-vlajka

Přestože před odjezdem byli z týmu staženi obránce Arsenalu Gabriel Magalhaes a talentovaný hráč Marseille Gerson, Brazílie má velmi pestrý tým, který trenérovi Jardinemu dává spoustu možností.

Matheus Cunha v úvodním zápasu nedal penaltu a selhal i v několika dalších gólových šancích, ale protože Brazílie úvodní zápas s Německem nakonec stejně vyhrála 4:2, do tohoto zápasu pravděpodobně nastoupí znovu.

Brazílie hraje ve své obvyklé formaci 4-2-3-1. Vedle Richarlison pod hrot by se měl postavit Malcom a jeden z dvojice Paulinho – Antony.

Nestárnoucí veterán Dani Alves by měl opět sehrát svou roli na pravé straně obrany. V obraně bude své mnohaleté zkušenosti předávat také střední obránce Diego Carlos a brankář Santos.

Předpokládaná základní sestava Brazílie: Santos; Alves, Carlos, Nino, Guilherme; Luiz, Guimaraes, Claudinho; Paulinho, Richarlison, Cunha

Pobřeží slonoviny Pobřeží slonoviny

Aboubacar Doumbia, útočník Maccabi Netanya dostal na konci úvodního zápasu červenou kartu a bude si odpykávat trest. Není známo, kdo půjde na hřiště místo něj.

Zbytek sestavy by měl nastoupit ve stejném složení, jako v prvním zápase. To znamená s mladíkem Amadem Diallem z Manchesteru United na levé straně obrany a Max Gradel v jakémkoliv prostoru, kde bude operovat Dani Alves.

Zbylými dvěma zkušenými hráči v týmu Pobřeží slonoviny jsou Franck Kessie a Diallův kolega z United Eric Bailly.

Předpokládaná základní sestava Pobřeží slonoviny: Tape; Singo, Bailly, Dabila, I. Diallo; A. Diallo, I. Doumbia, Kessie, Eboue, Gradel; Kouame

Verdikt

Matematicko-statistický model ukazuje, že na výhru Brazílie je 70% pravděpodobnost, na výhru Pobřeží slonoviny 10% pravděpodobnost a na výhru remízu 20% pravděpodobnost.

Brazílie v prvním zápase ukázala svou obrovskou sílu a nabrala také potřebné sebevědomí. Pobřeží slonoviny svůj úvodní zápas sice také vyhrálo, utkalo se však s mnohem slabšími soupeři.

Pobřeží slonoviny utrpělo velmi nepříjemnou ztrátu v podobě vykartovaného Doumbii. Sestava není tak variabilní a jakákoliv absence budete tomuto týmu dělat problémy.

Brazílie je právem považována za favorita. Proto není otázka, kdo vyhraje, ale o kolik. Oba týmy jsou založené spíše na ofensivě a proto je na místě zvážit také sázku na více než 2,5 gólu.

Tip na výsledek: 2:1

Vsadit si můžete u Tipsportu.

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články