Bude se Lewandowski stěhovat do Premier League? Manchester City zvažuje nabídku!

robert-lewandowski-premier-league
Zdroj: Premier League

Manchester City po odmítnutí nabídky v hodnotě 116 milionů eur na Harryho Kane z Tottenhamu zvažují další možnosti. Tou nejpravděpodobnější se v tuto chvíli zdá být Robert Lewandowski z Bayernu Mnichov.

Při hledání nového útočníka byl pro Manchester City prvořadým cílem Harry Kane, který sám řekl, že je připravený na přestup do jiného klubu, aby konečně mohl vyhrávat trofeje. Manchester City tak do severního Londýna okamžitě poslal nabídku v hodnotě 116 milionů eur, jenže se setkal s neúspěchem.

Předseda Tottenhamu Daniel Levy totiž macatou nabídku smetl ze stolu s tím, že chce Kanea v klubu využít ještě jeden rok. Zároveň na něj nalepil cenovku v hodnotě 175 milionů eur, což je už pro City příliš. Citizens tak se zaměřili na další možnosti, mezi nimiž nejvíce rezonuje právě Robert Lewandowski.

Lewandowský má v Bayernu smlouvu ještě na dva roky. Velké evropské kluby však věří, že ho mnichovský tým toto léto nebude chtít držet, protože příští rok mu do vypršení smlouvy bude zbývat už jen rok a tak by ho musel prodat za sníženou cenu.

Polský útočník v předchozí sezóně nasázel 41 gólů, což je dosavadní rekord. Není proto divu, že kolem Lewandowského krouží hned několik zájemců, mezi nimi i Real Madrid. Ten toto léto už stihl přivést Davida Alabu, který jako volný hráč odešel právě z Bayernu.

Zdroj: Daily Mail

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články