Češi se pokusí v Reed Deer dosáhnout na medaile, po pěti letech!

Kulich
Zdroj: Sport.cz

Že by se konečně začalo blýskat na lepší časy? Nebo se jedná o jen o bouři ve sklenici vody? Buď, jak buď, čeští hokejisté, budou po pěti letech na MS do osmnácti let hrát o medaile.

Český národní tým se vede v turnaji skvěle. Spolu s Kanadou v základní skupině neprohrál. Při pozitivním skóre 14:6 narazí naše reprezentace na Švédsko, které má naopak skóre, 13:7. Tradičně Kanada je na tom nejlépe, celkově už nastřílela neskutečných 26 branek a pouze jednu sama inkasovala. Hokejisté si poradili na závěr skupiny s mužstvem USA 3:1. Reprezentace se mohla opřít o skvělou obranu, diváci viděli góly a tedy rozuzlení zápasu téměř na konci časomíry.

Češi si se Švédy zahrají o finále dnes o půl páté ráno. Sázkové kanceláře, lehce favorizují naše barvy. Kanada se utká ve v druhém zápase s Finskem, které v mládežnických kategoriích v posledních letech doplňuje Kanadu na stupních vítězů. Slováci otočili zápas se Švýcary a zahrají si o páté místo.

O zbytku turnaje vás samozřejmě budeme informovat. Nezapomeňte se podívat také na oficiální Twitter, kde najdete spoustu zajímavostí a videí.

Zdroj: Hokej.cz

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články