Chelsea chce přivést Julese Koundého. Sevilla vzkázala, že nebude levný

jules-kounde
Jules Kounde chce Sevillu opustit. / Zdroj: Red Devil Armada

Chelsea už nějaký ten pátek zjišťuje situaci okolo nadějného mladého obránce ze Sevilly Julese Koundeho. Sevilla dala najevo, že nebude levný.

Přesněji řečeno, Sevilla Koundeho nechce pustit za méně, než je jeho tržní hodnota. Pokud chce tedy Chelsea jeho přestup dotáhnout, potom si musí připravit 80 milionů eur.

Protože 80 milionů eur je i pro takového giganta jako je Chelsea pořádný balík, Blues údajně navrhli, že by část ceny uhradili hráčskou výměnou. Konkrétně by do Sevilly chtěli poslat Koudenho krajana Kurta Zoumu, jenže Sevilla před částečnou výměnou dává přednost uhrazení plné částky.

Kurz Zouma samozřejmě do Sevilly nakonec může zamířit. V takovém případě by cena za Koundeho klesla na přibližně 45 milionů eur.

Sevilla nepotřebuje prodávat

Sevilla před pár dny prodala Bryana Gila do Tottenhamu a tak k prodeji Koundeho není nucena. Kounde má smlouvu do roku 2024, takže Sevilla může mít další příležitosti, jak ho náležitě zpeněžit. Přestup si však přeje samotný hráč. Ten se se svou touhou přijmout novou výzvu svěřil během EURO 2020.

Během letního přestupového okna o Koundeho vedle Chelsea projevil zájem ještě Manchester United a Real Madrid. Tyto kluby se ovšem do intenzivnějšího vyjednávání pravděpodobně nepustí. Manchester United totiž obranu zpevnil Raphaelem Varanem a Real Madrid nemá dostatek peněz.

Zdroj: Goal

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články