Chelsea shání peníze na Haalanda, chystá prodej 4 hráčů

erling-haaland
Zdroj: Football Espana

Stará dáma dělá maximum pro to, aby na Stamford Bridge přivedla talentovaného fotbalového útočníka Erlinga Haalanda z Dortmundu.

Na rozdíl do Manchesteru United, který za macatou přestupovou částku přivedl Jadona Sancha (taktéž z Dortmundu), má Chelsea tu výhodu, že vyhrála Ligu mistrů a do kasičky jí přibyla hromada peněz. Londýnský klub však bude muset zredukovat svůj kádr, protože potřebuje snížit náklady na výplaty.

Ještě toto léto se proto Chelsea chce zbavit celkem 4 hráčů. Podle Sunday World by se mělo jednat o Kepu Arrizabalagu, Rosse Barkleyho, Tammy Abrahama a Olivierea Girouda.

V současné chvíli je v hledáčku ostatních klubů pouze jediný hráč a to Abraham. O něj projevila zájem Aston Villa, která za něj na Stamford Bridge poslala nabídku 40 milionů liber. Zbavit se dalších hráčů bude v současné situaci poměrně problematické. Kluby nemají peníze a obecně by raději prodávaly, nežli nakupovaly.

Erling Haaland se v uplynulé sezóně stal nejlepším střelcem Ligy mistrů, neboť v dresu Borrusie Dortmund vstřelil 10 gólů. Celkem pak naskočil ke 43 zápasům a připsal si 40 gólů.

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články