Cristiano Ronaldo končí v Juventusu, jeho další zastávkou bude Manchester

cristiano-ronaldo
Cristiano Ronaldo usiluje o přestup do Manchesteru City. / Zdroj: The Guardian

Cristiano Ronaldo toto léto projevil zájem odejít z Juventusu, takže se naplno rozjela přestupová mašinérie. Během krátké doby o jeho služby projevilo zájem hned několik klubů, nyní je ovšem všem námluvám konec. Ronaldo si totiž svůj budoucí klub už vybral.

Aktualizováno 28.8. 2021 v 9:59: Podle informací britských médií by Cristiano Ronaldo nakonec měl oblékat dres svého bývalého klubu Manchesteru United, který reprezentoval mezi roky 2003-2009.

K dokončení přestupu Cristiana Ronalda do Manchesteru United je blízko, prý zbývá už jenom dořešit detaily s hráčem, kde se pravděpodobně bude jednat o snížení astronomického platu z 1 milionu eur přibližně na polovinu, a dále vízum a zdravotní prohlídka.

Přestup Cristiana Ronalda do klubu potvrdil také samotný klub, který napsal: “V klubu už se všichni těší, až Cristiana přivítají zpátky”.

Původně vše nasvědčovalo tomu, že Ronaldo chce přestoupit do týmu největšího rivala Manchesteru City. Fanoušci United kvůli tomu dokonce pálili dresy. Nyní nejspíše budou dost zklamaní, ačkoliv dresy s Ronaldovým jménem si jistě brzy budou moci koupit.

Původní zpráva:

Jak uvádí deník Daily Mail, Ronaldovým budoucím klubem by měl být Manchester City.

Manchester City portugalské hvězdě nabídl dvouletý kontrakt, ovšem pouze za podmínek, že Juventus sníží jeho cenu na 25 milionů eur a že Ronaldo přistoupí na snížení platu na 500 tisíc liber týdně. I tak by se ovšem měl zařadit mezi nejlépe placené hráče Premier League i na světě. Jenom pro zajímavost, jeho největší rival Lionel Messi v PSG bude brát o polovinu více.

Protože los rozhodl, že úřadující anglický mistr bude v následujícím ročníku Ligy mistrů ve skupině A s PSG, Ronaldo by se se svým odvěkým rivalem opět utkal už na podzim.

Samozřejmě dokud nebude podepsán kontrakt, může se toho hodně změnit. Zprávy však uvádějí, že Ronaldo už jednal s trenérem City Pepem Guardiolou a že obě strany jsou tomuto přestupu více než nakloněny.

Informace o tom, že Ronaldo usiluje o přestup do Manchesteru City, nedávno potvrdil i nový trenér Juventusu Max Allegri. Fanoušci United na to konto začali pálit Ronaldovi staré dresy. Zároveň logicky utichly spekulace ohledně Harryho Kanea.

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články