Cristiano Ronaldo se může vrátit do Manchesteru! United poslali nabídku

Cristiano-Ronaldo-Juventus-2
Cristiano Ronaldo / Zdroj: JuveFC

Dříve avizovaná přestavba týmu Manchesteru United by podle posledních zpráv mohla být velkolepá. Anglickému velkoklubu se povedl příchod Jadona Sancha z Borussie Dortmund a už si myslí na další TOP hráče. Nabídku z Manchesteru United dostal Real Madrid na Varana a podle nově dostupných zpráv také Juventus na Cristiana Ronalda.

Hvězdný portugalský útočník do Juventusu přestoupil v roce 2018 po devíti veleúspěšných letech v Realu Madrid. Od té doby naskočil do 133 zápasů napříč všemi soutěžemi a zapsal v nich 101 gólů. V Juventusu má Ronaldo platnou smlouvu už jen na rok a Manchester United byl první, kdo mu předložil konkrétní nabídku.

Ronaldovi by přestup do Manchesteru United nejspíš dával smysl, protože se jedná o klub, který nastartoval jeho hvězdnou kariéru. Právě z United Ronaldo v roce 2009 přestupoval do Realu Madrid a to za rekordní částku.

Ronaldo v anglické lize odehrál 292 zápasů, přičemž zaznamenal 69 asistencí a 118 gólů. V tomto období navíc do své sbírky trofejí přidal tři tituly Premier League a jeden titul z Ligy mistrů.

Kolik peněz Manchester United za Ronalda nabídl, zatím není známo. Jakmile budou k dispozici bližší informace, dáme vám vědět.

Zdroj: Sportsmole

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články