Danny Ings odmítl lukrativní nabídku Southamptonu, chtěl by hrát za TOP Premier League kluby

danny-ings
Zdroj: Premier League

Southampton dostal toto léto velkou ránu, jeho největší drahokam Danny Ings totiž odmítl podepsat nový kontrakt. Co je přitom nejhorší, o peníze mu vůbec nejde.

Nabízená smlouva je podle dostupných zpráv více než štědrá, údajně vůbec nejštědřejší, jakou Southampton kdy komu nabídl. Ofensivní hvězda však míří mnohem výš.

Danny Ings se podle deníku The Athletic touží dostat do služeb některého z klubů „Velké šestky“. S hráčem je přitom nejvíce spojován Manchester City, jehož zájem by měl být umocněn odchodem Sergio Aguera, v minulosti se však mluvilo i o spojení s Manchesterem United a Tottenhamem Hotspur.

Danny Ings v sezóně 2020/21 vstřelil 12 gólů, v předcházející sezóně (2019/20) to potom bylo ještě o deset gólů navíc (22) a to i přestože se předtím potýkal s nepříjemnými zraněními. Osmadvacetiletý forward tedy klubu z přímořského městečka nedluží nic.

Smlouva se Southamptonem Dannymu Ingsovi vyprší příští léto, ale už nyní se spekuluje o tom, do jakého klubu následně zamíří. Sázkové kanceláře v Anglii na tuto událost dokonce vypsaly kurzy. Podle nich je největším favoritem na zisk Dannyho Ingse právě Manchester City, dále se jedná o Tottenham, Chelsea, Manchester United a West Ham. Jako nejméně pravděpodobný se podle nich jeví přestup do Liverpoolu a Arsenalu.

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články