David Beckham oficiálně vlastní nejhorší fotbalový tým v USA

david-beckham-viktoria-beckham
David Beckham s manželkou Viktorií sledují svůj tým Inter Miami. / Zdroj: Daily Telegraph

Investice Davida Beckhama do nového týmu MLS nevypadá moc dobře. Po 12 odehraných zápasech se jedná o nejhorší tým soutěže.

Inter Miami prohrálo 6 zápasů v řadě, během těchto zápasů přitom zapsalo 13 obdržených a 1 vstřelený gól. Celkem má Inter Miami 8 bodů a je na posledním místě Východní konference. Na jeho obranu však je třeba říci, že odehrálo o 2 zápasy méně než oba týmy (Chicago Fire a Toronto FC), kterou jsou v tabulce hned před ním.

Problémy Inter Miami se nedají shrnout do jedné věty. Hlavní tvář týmu, argentinský útočník Gonzalo Higuain sice v této sezóně vstřelil už 5 gólů, žádného jiného spolehlivého snajpera však Miami nemá. A kromě toho tým hoří dozadu, kupříkladu v posledním zápase s New England Revolution dostal hned 5 gólů, z toho 4 už v prvním poločasu.

Inter Miami z pozice hlavního trenéra řídí Phile Neville, bývalý fotbalový obránce Manchesteru United a Evertonu. David Beckham s ním dlouhodobě přátelí, nicméně v tuto chvíli to vypadá, že by přátelství v zájmu zachování investice pomalu mělo jít stranou.

David Beckham do Inter Miami investoval 40 milionů dolarů (přibližně 870 milionů korun). V prvním ročníku (2020) v MLS Inter Miami zakončilo na 10. místě Východní konference, což bylo docela slušné umístění. Letos se však očekával posun výše a ten zatím nepřišel. Jak nakonec dopadne Beckhamova investice?

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články