Gareth Bale se rozčílil během pozápasového rozhovoru. Co se mu nelíbilo?

gareth-bale-euro-2020
Zdroj: Techbondhu

Gareth Bale a jeho velšští souputníci v sobotním zápase nestačili na Dánsko a z turnaje EURO vypadli. Draci, jak svou fotbalovou reprezentaci ve Walesu nazývají, navíc utržili drtivou porážku 4:0, což vedlo k velice podrážděnému představení nejen na hřišti, ale i v pozápasovém rozhovoru. K němu se postavil sám kapitán týmu Gareth Bale, ale moc toho neřekl…

Gareth Bale byl nejprve dotázán na průběh zápasu: „Začali jsme velice dobře, prvních 25 minut. Dostali jsme gól a hra se trochu změnila. Ve druhém poločase jsme se snažili hrát, ale bohužel jsme udělali chybu a dostali gól, kvůli kterému jsme ztratili převahu“.

Kapitán Walesu se dále vyjádřil k možná až příliš tvrdé hře, kterou jeho tým praktikoval na konci zápasu: „Kluci jsou zklamaní, kluci jsou naštvaní – a já patřím mezi hráče, kteří s nepříznivým výsledkem raději něco udělají, raději se budu srážet a křičet než abych se s výsledkem smířil a nic nedělal“.

Dále Bale uvedl, že hodně diskutovaný zákrok na Kieffera Moora, který předcházel druhému gólu Dánska, byl podle jeho názoru faul: „Ano, rozhodně se jedná o faul. Když hrajete s míčem přes někoho záda, je to faul“ a pokračoval ještě v ostřejším duchu: „Mám pocit, že rozhodčí byli ovlivněni spoustou fanoušků na stadionu.“

„Samozřejmě jsme promarnili svou příležitost, ale nejde nám vyčítat nedostatek úsilí, což je minimální požadavek. Jsem na všechny hrdý“.

Nakonec se novinář televize BBC zeptal, zdali hrál svůj poslední zápas za Wales. To ovšem Garetha Balea rozlítilo, otočil se a bez pozdravu odešel.

Zdroj: BBC

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články