Harry Kane se vrací do Tottenhamu. Trénovat prý nikdy neodmítl

harry-kane
Zdroj: London news

Útočník Tottenhamu Harry Kane se v sobotu vrátí do klubu a popírá zvěsti, že si svojí nepřítomností chtěl vynutit odchod do Manchesteru City.

Kane se v pondělí nedostavil na předsezónní testy, jak Spurs očekávali, a místo toho zůstal na dovolené na Bahamách, aby si vynutil přestup do Manchesteru City.

Za toto jednání se kapitán anglické reprezentace dočkal velké kritiky. Na ni zareagoval až v pátek odpoledne, skrze svůj twitterový účet:

„Nebudu zabíhat do podrobností, jenom chci říct, že jsem nikdy neodmítl a nikdy neodmítnu trénovat. Zítra se podle plánu vrátím zpět“.

V dalším tweetu pak Harry Kane uvedl: „Je to téměř deset let, co jsem ve Spurs debutoval. V každém jednom roku jste mi vy – fanoušci – projevovali maximální podporu a lásku. Proto mě bolí číst si některé komentáře, které se objevily tento týden a které zpochybňují moji profesionalitu.“

„Neudělal bych nic, abych ohrozil můj vztah s fanoušky, kteří mi během mého působení v klubu poskytovali tak neochvějnou podporu. Vždy tomu tak bylo a je tomu tak i dnes.“

Harry Kane bude po svém návratu v Tottenhamu dále jednat o své budoucnosti, která není stoprocentně jasná, ačkoliv Daniel Levy se nechal slyšet, že svůj ofensivní drahokam do Manchesteru City tento rok pustit nechce. Tato přestupová sága však měla už několik významných zvratů, takže je těžké předpovídat, jak to nakonec dopadne.

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články