Harry Kane si snaží vynutit odchod z Tottenhamu, nepřišel na trénink

harry-kane
Harry Kane si chce vynutit odchod z Tottenhamu. / Zdroj: Football Whispers

Harry Kane dělá vše pro to, aby ještě toto léto mohl odejít z Tottenhamu. Když nepomohla štědrá nabídka z Manchesteru City, ani gentlemanská dohoda s mateřským klubem, hvězdný útočník se rozhodl přestup si vynutit. A tak nedorazil na trénink.

Hvězdný útočník se měl do klubu dostavit dnes ráno. Nejprve ho měly čekat povinné testy na Covid-19, následně potom trénink s mužstvem. Harry Kane se ovšem v tréninkovém centru Tottenhamu vůbec neobjevil.

Harry Kane chce toto léto přestoupit do Manchesteru City, kde by měl šanci vyhrávat trofeje. Citizens za něj do Tottenhamu poslali nabídku 116 milionů eur, kterou po odmítnutí klubu navýšili na požadovaných 186 milionů eur. Ani to ovšem zatím nepomohlo.

Hlavní problém je, že Harry Kane má s klubem smlouvu ještě na tři roky. To znamená, že klub ho toto léto nepotřebuje zpeněžit. Druhý problém potom je, že Spurs za Kanea nemají adekvátní náhradu a 14 dní před začátkem sezóny si ji budou špatně hledat.

Tottenham do nové sezóny Premier League vstupuje už za 14 dní a to právě zápasem proti Manchesteru City. Je velmi nepravděpodobné, že Harry Kane do tohoto zápasu nastoupí, ať už za jednu či druhou stranu.

Pokud by Tottenham kapitána anglické fotbalové reprezentace nakonec pustil, stal by se nejlépe placeným hráčem Premier League.

Jak tahle tahanice dopadne? Zdroj deníku Daily Mail uvedl, že v “tuto chvíli se nic nemění”.

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články