Italský reprezentant Manuel Locatelli odmítl Arsenal

manuel-locatelli-1

Manuel Locatelli, jeden z článků úspěšného italského týmu na EURO 2020, odmítla nabídku na přestup do Arsenalu, který se měl uskutečnit ještě toto léto.

Z Arsenalu po sezóně odešel Dani Ceballos, který se vrátil do svého mateřského klubu Real Madrid, a Mattea Guendouzi, který celou následující sezónu bude hostovat v Marseille. Vedle toho se mluví o možném odchodu Granitha Xhaka a Lucase Torreira, proto se Gunners na letním přestupovém trhu snaží najít kvalitního hráče na pozici středního záložníka.

Manuel Locatelli je ovšem, bohužel pro Gunners, žádané zboží. Ačkoliv do zápasů evropského šampionátu často naskakuje pouze z lavičky, dokázal už zapsat dva góly a jeho výkon na hřišti je většinou dominantní. Vzhledem k tomu se svou nabídkou přispěchalo více klubů a podle serveru Goal ho nejvíce zaujala možnost přestoupit do Juventusu.

Locatelliho smlouva se Saussuolem vyprší v červnu 2023 a jeho odhadovaná tržní hodnota činí 34 milionů liber. V uplynulé sezóně kudrnatý Ital naskočil do 34 zápasů Serie A a zapsal v nich čtyři góly a tři asistence.  

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články