Jack Grealish míří do Manchesteru City za rekordní přestupovou částku

jack-grealish
Zdroj: Goal

Manchester City se chystá přivést Jacka Grealishe za rekordních 100 milionů liber hned, jak s anglickou reprezentací skončí na EURO 2020.

Informace o možném přestupu přinesl deník Sportsmail už před pár měsíci, nyní jsou ovšem jednání podle všeho u konce. Pětadvacetiletá hvězda Aston Villy macatý přestup pravděpodobně zpečetila v zápase proti České republice, kde se blýskla chytrou přihrávkou na gól Sterlinga (a jediný gól zápasu).

K Aston Ville, klubu svého mládí, byl Grealish vázán ještě na čtyři roky. V tomto klubu strávil celou profesionální kariéru, ale protože se netají sympatiemi k Pepu Guardiolovi, hlavnímu kouči Manchesteru City, určitě se na svůj odchod těší. Jen tak mimochodem, přestupová částka v hodnotě 100 milionů liber je rekordem Premier League.

City má stále zájem i o Kanea

Manchester City na přestupovém trhu zůstává aktivní. Vedle Grealishe by ve svých řadách rád přivítal ještě Harryho Kanea z Tottenhamu. Také za něj nabídl 100 milionů liber, předseda Hotspurs Daniel Levy se ovšem netají tím, že Kanea prodat nechce. Nabídku Manchesteru City přitom vrátil zpět s tím, že za něj žádá 150 milionů liber.

Přestupu do Manchesteru City je nakloněný také sám Kane. Sedmadvacetiletá útočná hvězda nedávno uvedla, že by chtěla přestoupit do klubu, který jí dá reálné šance na výhru Premier League a Ligy mistrů. Manchester City by vzhledem k tomu pro ní byl naprosto dokonalá adresa.

V rámci letní přestavby se Manchester City chystá zbavit Raheema Sterlinga a Riyada Mahreze. O těchto přestupech však zatím není nic známo.

Aston Villa si toto léto na přestupovém trhu již zajistila služby Emi Buendii z Norwiche. Nabídku v hodnotě 25 milionů liber na Emile Smith Rowe však Arsenal odmítl.

Zdroj: Daily Mail

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články