Jordan Pickford měl při penaltovém rozstřelu ve finále EURO 2020 na lahvi tahák

jordan-pickford-pri-procitani-tahaku
Zdroj: Daily Mail

Nově uveřejněné fotografie prozrazují, že anglický brankář Jordan Pickford měl v penaltovém rozstřelu ve finále EURO 2020 nachystaný tahák. Ani ten ovšem Angličanům k první výhře po 55 letech nepomohl.

Jak fotografie prozrazují Jordan Pickford měl tahák s informacemi o tom, jak Italové kopou penalty, nalepený na lahvi stejně, jako je měl nalepený už v penaltovém rozstřelu ve druhém kole Mistrovství světa 2018.

Bližší záběry na lahev s pitím prozradily, že na taháku nebyl uvedený žádný z hráčů, který na penalty šel. Tyto hráče a jejich tendence měl Jordan Pickford poznamenané buď na druhé části lahve a nebo se je mnohem pravděpodobněji naučil nazpaměť.

jordan-pickford-tahak-na-lahvi

Na lahvi jsou konkrétně uvedena jména Alessandro Florenzi, Giacomo Raspadori, Rafael Toloi, Bryan Cristante, Francesco Acerbi, Alessandro Bastoni a Gianluigi Donnarumma.

Na penalty šli Dominico Berradi, Andrea Belotti, Leonardo Bonucci, Federico Bernardeschi a Jorginho, přičemž brankářská jednička Evertonu vychytala Belottiho a Jorginha.

Na rozdíl od mistrovského zápasu s Kolumbií však Pickfordovi tahák nepomohl. Ačkoliv se mu podařilo chytit hned dvě penalty, jeho tým prohrál.

Co se stalo v penaltovém rozstřelu se můžete dočíst v našem předešlém článku s hodnocením zápasu.

Zdroj: Daily Mail

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články