„Když prohraju, je to tvoje chyba“ vztekal se Daniil Medvedev na rozhodčího

daniil-medvedev-na-rolland-garros
Naštvání nebo taktická bitva? Daniil Medvedev křičel na rozhodčího. / Zdroj: Archydes.com

Daniil Medvedev se letos, navzdory velice špatné dosavadní bilanci, na French Open probojoval až do čtvrtfinále. Tam ovšem narazil na Stefanose Tsitsipase, který mu nedovolil ani set. To extravagantního ruského hráče evidentně rozladilo a tak se v průběhu zápasu vztekal jako malé dítě.

Začalo to ve druhém setu, za stavu 4:4, kdy se mu nelíbil hluk z těsné blízkosti kurtu: „Tohle je Futures nebo Roland Garros?“. Protože na ochozech chyběli diváci, tato výčitka zněla trošku úsměvně. Umpirový rozhodčí nicméně zachoval klid a odvětil: „Zajistím, aby se to už neopakovalo“. Ruský bouřlivák se následně vydal do rohu kurtu a křičel na pracovníky: „Je zákaz vycházení. Vypadněte odsud!“

Jeho představení pokračovalo v posledním gamu zápasu, kdy u rozhodčího reklamoval údajný pohyb mobilní kamery nad stadionem a dožadoval se opakování servisu. Umpirový rozhodčí mu na to ovšem neskočil: „Kdybych viděl, jak se to hýbe během tvého podání, tak bych první servis nechal opakovat, ale bohužel“. Medvedev na to odpověděl: „Snažím se to za tebe napravit, ale rozhoduješ se špatně… jestli prohraju, tak je to tvoje chyba“.

Své vystoupení zakončil v posledním bodě zápasu, kdy se rozhodl pro podání spodem a pro rychlý náběh na síť. Stefanos Tsitsipas však na jeho výstřelek neskočil, míček v klidu doběhl a zápas zakončil snadným prohozem.

Zdroj

Essentially Sport: Daniil Medvedev Yells at Workers While They Make Noise During His French Open 2021 Battle

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články