Manchester United chystá další nákupy, v létě chce přivést ještě Varana a Trippiera

raphael-varane-trippier
Zdroj: Daily Mail

Manchester United se v letním přestupovém okně chová poměrně nenasytně. Po příchodu hvězdného křídelníka Jadona Sancha z Borussie Dortmund by chtěl přivést ještě dva hráče do obrany.

Obranu v Manchesteru United by v sezóně 2021/22 měli posílit Raphael Varane z Realu Madrid a Kieran Trippier z Atletica Madrid. Za příchod těchto dvou hráčů by Red Devils měli zaplatit necelých 80 milionů eur, Varane by je měl vyjít na 59 milionů eur, Trippier potom na necelých 21 milionů eur.

Od Varana se očekává, že vytvoří střední obrannou dvojici s anglickým reprezentantem Harrym Maguirem. Trippier pak bude vytvářet konkurenci Aaronovi Wan-Bissakovi, který na pozici pravého obránce v poslední době neodvádí moc dobrou práci a je považován za jednu z největších slabin United.

O příchod Rafaela Varana se Manchester United pokoušeli už před deseti lety, za vlády Sira Alexe Fergusona, nakonec ho však nedokázali přesvědčit a odešel právě do Madridu.

Pokud by oba příchody vyšly, Red Devils by v letním přestupovém okně utratili nejméně 163 milionů eur. Před pár dny totiž dokončili příchod mladého křídelníka Jadona Sancha, který United vyjde na 85 milionů eur.

United se vysoké výdaje pochopitelně snaží vyvážit některými prodeji. Už dříve avizoval, že se toto léto chce zbavit až pěti hráčů, zdali se mu však některého z nich podaří prodat zatím není známo.

Zdroj: Daily Mail

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články