Messi do PSG? Francouzský klub poslal štědrou nabídku

lionel-messi
Zdroj: Barca Blaugranes

Lionel Messi je stále volným hráčem, protože Barcelona nemůže najít řešení, jak argentinského playmakera zaměstnat tak, aby neporušila pravidla finanční fair-play. Toho se rozhodla využít Paris Saint-Germain, která jednomu z nejdražších hráčů světa předložila štědrou nabídku.

Lionel Messi se sice nechal slyšet, že by v katalánském klubu rád pokračoval, ovšem Barcelona i přes veškerou snahu při řešení problému dál nepostoupila. Přímo z klubu dokonce zaznělo, že šestinásobného držitele Ballon d´Or možná nedokáží udržet.

Zoufalé situace si začalo všímat už i širší okolí. Peníze na financování Messiho nabídla například jedna pornostránka. Mluví se dokonce o tom, že Barcelona požádala ostatní hráče, aby slevili ze svých aktuálních kontraktů a uvolnili tak chybějící místo v rozpočtu. Zatím ovšem nic nepomohlo.

A tak se do toho vložilo PSG. Bohatými šejky financovaný klub Messimu předložil smlouvu, která je podle dostupných zpráv mnohem výhodnější než ta, o níž by drobný Argentinec mohl jednat v Barceloně.

Samozřejmě že peníze pro Messiho nebudou při uzavírání nového kontraktu všechno. Barcelonský maskot si za svou kariéru již vydělal dost. Na druhou stranu nelze čekat, že bude v Katalánsku hrát zadarmo. Pokud tedy Barcelona nenajde důstojnou finanční odměnu, PSG se pro něj stane jednou z nejpravděpodobnějších destinací.

Lionel Messi nyní zastupuje svou zemi na Copa America kde 4 góly a 4 asistencemi pomohl k postupu do semifinále. To se bude hrát ve středu nad ránem.

Zdroj: Sportsmole

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články