Novak Djokovič ve čtvrtfinále French Open kopal do hrazení a křičel, ale zápas nakonec zvládl

djokovic-french-open-2021
Zdroj: France 24

Srbský tenista Novak Djokovič potvrdil roli velkého favorita a ve čtvrtfinále Roland Garros porazil italského antukáře Mateo Berrettiniho 3:1 na sety. Zápas však pro Djokoviče nebyl zase tak lehký a to se odrazilo i na jeho chování.

První dva sety Djokovič vyhrál celkem hladce 6:3 a 6:2, nicméně třetí set prohrál v tie breaku a ve čtvrtém setu se schylovalo k něčemu podobnému, když aktuální tenisová jednička nevyužila match ball a hra se dostala do stavu 40:40 na body (a 6:5 na gamy).

V té chvíli Djokovič velice nespokojený se svojí předchozí hrou dokráčel na konec kurtu, kde vzteky kopl do hrazení a zařval jako lev. Nakonec však svoji frustraci dokázal ovládnout a o pár minut později z kurtu odcházel jako vítěz.

Na večerní zápas Roland Garros se konečně dostali také diváci, na ochozy jich bylo vpuštěno celkem 5000, ale podmínkou bylo, že ve 23:00 hodin prostory tenisového klubu opustí. Když ovšem Mateo Berrettini vyhrál třetí set v tie-breaku a hodiny se přehouply přes stanovenou dobu vycházení, diváci na svých sedadlech zůstali. Na to po zápase zareagovali oba tenisté tím, že kurty promptně opustili.

V semifinále se Djokovič postaví Rafaelu Nadalovi, který je největším favoritem na výhru titulu. Zápas se koná v pátek 11. června od 14:50 hodin. Ovšem i pokud by Djokovič favorizovanému španělskému tenistovi nakonec podlehl, z French Open si odveze jeden neuvěřitelný rekord.

novak-djokovic-kop
Zdroj: Eurosport

Zdroj

Eurosport: FURIOUS NOVAK DJOKOVIC KICKS

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články