Pogba chce opustit Manchester United, zájem má PSG!

paul-pogba
Zdroj: Premier League

Zatímco většina klubů se po koronavirové pandemii potýká s finančními problémy a letos v létě snaží spíš uskromnit, prachaté PSG do toho pořádně “šlape”. Po příchodu legendárního útočníka Sergio Ramose chce do svých řad zlanařit také hvězdného záložníka Manchesteru United Paula Pogbu.

United si Pogbu hýčkali a bylo skoro nemyslitelné, že by ho pustili, jenže francouzskému internacionálovi na Old Trafford brzy končí smlouva a novou ještě nepodepsal. A možná ani nepodepíše, protože je podle dostupných zpráv „fascinován možností hrát za PSG“.

Mino Raiola, Pogbův agent minulý rok naznačil, že se čas francouzského internacionála na Old Trafford naplnil. Raiola od té doby prý několikrát jednal se sportovním ředitelem PSG Leonardem a jeho přestup by měl být na spadnutí.

Francouzský gigant v rámci letního přestupového okna přivedl Achrafa Hakimiho a Sergia Ramose a podle všeho by měl brzy oznámit také příchod brankáře Gianluigiho Donnarummy.

Pokud by Pogba z přestupu do PSG nakonec couvnul, PSG chce jednat s dalšími záložníka, především potom s Eduardem Camavingem z Rennes a Sergejem Milinkovičem-Savičem z Lazio Řím.

Zdroj: ESPN

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články