Potvrzeno! Přestup Jadona Sancha do Manchesteru United je hotov

jadon-sancho-euro-2020
Zdroj: Eurosport

Jedny z nejdelších přestupových ság roku podle všeho brzy dospěje do svého konce. Podle Davida Ornsteina z The Athletic Borussia Dortmund akceptovala vylepšenou nabídku Manchesteru United v hodnotě 84,6 milionů eur na Jadona Sancha.

Nyní přichází na řadu jednání o osobních podmínkách, přičemž je známo, že United by si služby talentovaného křídelníka chtělo pojistit do roku 2026, tedy na pět let. Nakonec by měla přijít pečlivá zdravotní prohlídka, po které už nic nebude bránit přijetí Sancha na stadionu Old Trafford.

Rudí Ďáblové situaci okolo Sancha monitorují už od předešlého léta. V červnu tohoto roku údajně do Dortmundu poslali nabídku na 67 milionů liber, tu však představitelé progresivního žluto-černého klubu odmítli.

Sancho do Dortmundu přišel v roce 2017 z akademie Manchesteru City a stal se jedním z nejzajímavějších hráčů své generace. V Bundeslize odehrál celkem 137 zápasů a vstřelil 50 gólů, z toho 13 gólů se mu podařilo vsítit v posledních 21 zápasech uplynulé sezóny.

Teprve jednadvacetiletý fotbalista v současné době reprezentuje Anglii na EURO 2020. Na hřiště se zatím dostal pouze na šest minut a v klíčovém zápase s Německem chyběl, ale i to se dá u takto mladého hráče považovat za úspěch.

Aktualizováno 1. července 2021: Přestup Jadona Sancha na Old Trafford potvrdil také Marcus Rashford na sociální síti Twitter, když na otázku, zdali mladý křídelník přestupuje do Manchesteru United odepsal: “Yes x”.

Zdroj: The Score

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články