Tottenham stále nemá trenéra, nabídku odmítl i Lopetegui

julen-lopetegui
Zdroj: Insider Voice

Tottenham je už přibližně dva měsíce bez trenéra. Snahy o nalezení vhodné náhrady za José Mourinha přitom dlouhé týdny vázly, teprve až nyní se klub začal snažit více.

Štědrou nabídku z Tottenhamu podle dostupných zpráv obdržel trenér Sevilly Julen Lopetegui. Nemělo se přitom jednat pouze o zajímavou týdenní gáži (jak jsou v Anglii zvyklí vyplácet), ale i o další výhody, které si prý ani nevyslechl.

„Julen mi zavolal a řekl mi to. Někteří trenéři jdou více po penězích, ale on je tu šťastný. Dokonce mi řekl, že by těžko našel lepší pracovní prostředí.“

„Věřili jsme v něj a prodloužili jsme s ním smlouvu o dva roky. Jsem si jistý, že pro klub bude přínosný“.

Lopetegui má za sebou angažmá v Porto FC, španělské reprezentaci a Realu Madrid. Do Sevilly přišel v roce 2019. Už během první sezóny Sevillu dovedl k výhře Evropské ligy a zakončil s ní na čtvrtém místě LaLigy.

Tottenham v současné chvíli vede Ryan Mason.

Spurs údajně oťukával situaci i u dalších trenérů. Nabídky si měli vyslechnout Antonio Conte, Hansi Flick, Mauricio Pochettino, Erik ten Hag, Brendan Rodgers, Julian Nagelsmann, Paulo Fonseca a Gennaro Gattuso, nikde však neprojevil tak silný zájem jako právě u trenéra Sevilly. Koho osloví dále?

Zdroj: TheScore

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články