PSG chystá další rekordní přestup! Toto je její cíl

achram-hakimi-inter-milan
Zdroj: Eurosport

Fotbalový velikán z Parku princů za sebou nemá povedenou sezónu. Kromě toho, že opět nevyhrál Ligu mistrů, se mu letos nepodařilo vyhrát ani francouzskou ligu. A tak se opět pustil do velkolepého nakupování.

Cílem PSG se tentokrát stál obránce Achraf Hakimi z Interu Milán. Teprve dvaadvacetiletý marocký reprezentant do Serie A přišel teprve před rokem a hned se svým mateřským klubem získal titul. Vedle svých defensivních úkolů přitom občas pomohl také útočníkům, když zapsal 8 asistencí a 7 gólů. Na pozici krajního obránce se jedná o velmi impozantní výkon.

PSG je za Hakimiho do Interu Milán připraveno poslat téměř 70 milionů eur, což je vůbec největší částka, za kterou kdy přestupoval hráč na pozici obránce. S talentovaným mladíkem by potom ráda podepsala pětiletý kontrakt.

Interu Milán se mladičký klenot nejspíš prodávat nechtěl, ale protože klub se i kvůli pandemii Covid-19 dostal do nepříjemných finančních problémů, nic jiného mu nezbývá. Přestup Achrama Hakimiho má fotbalová veřejnost za jistý, otázkou je podle všeho pouze to, jak rychle se uskuteční.

Zdroj: Eurosport

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články