Ronaldo se stane nejlépe placeným hráčem Premier League, ale stejně bude brát mnohem méně, než Messi v PSG

cristiano-ronaldo
Cristiano Ronaldo se stane hráčem United a bude pobírat astronomický plat. / Zdroj: SportsTalk

Ronaldo bude při svém návratu do Manchesteru United pobírat plat ve výšce 560 000 eur týdně, což z něj udělá nejlépe placeného hráče Premier League.

Hvězdný portugalský útočník se do United vrací po 12 letech. Jeho návrat je velmi překvapivý. Jenom pár hodin před oznámením totiž vše nasvědčovalo tomu, že přestoupí do týmu úhlavního rivala Manchesteru City.

Cristiano Ronaldo astronomickým platem překoná všechny zbývající hvězdy Premier League včetně Kevina de Bruyneho, Romelu Lukaka, Harryho Kanea a Davida de Gey. Na druhou stranu však ani náhodou nemůže konkurovat Messimu a Neymarovi z PSG.

Lionel Messi při přestupu do PSG dostal kontrakt na 1,16 milionu eur týdně. Neymar si pak v klubu přijde na 700 000 eur týdně.

Bývalý obránce Manchesteru United Gary Neville se nechal slyšet, že díky příchodu Ronalda se United zařadili mezi hlavní adepty na zisk titulu.

Ronalda nyní čeká vstupní prohlídka. Dále je třeba vyřídit víza a dohodnout se na osobních podmínkách, což by měla být už jenom formalita.

V dresu United by se Ronaldo mohl dostat na hřiště už za týden, v domácím zápase s Newcastlem.

Zdroj: Daily Mail

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články