Salah chce na Olympiádu, ale Liverpool ho odmítá pustit

mohamed-salah
Zdroj: Eurosport

Hvězdný útočník Mohamed Salah dělá všechno pro to, aby mohl své zemi pomoci na Letních Olympijských hrách v Tokiu 2021, ale Liverpool se tomu brání.

Ve fotbalových týmech na LOH mohou být celkem tři hráči starší 24 let a Egypt zjevně doufá, že jedním z nich bude Mohamed Salah. I sám hvězdný útočník by na Letní Olympijské hry chtěl jet, ale Liverpool z toho není nadšený. Mohamed Salah se však nevzdává a za možnost odjet na OH u Reds stále bojuje.

Prezident egyptského fotbalového svazu Ahmed Megahed řekl: „Nechci říct, že účast Mohameda Salaha na LOH je nemožná, ale je to velmi obtížné.“

Problém je, že Mohamed Salah v současné době reprezentuje na Africkém poháru národů, načež by přejížděl na Olympiádu a ztratil by prakticky celou přípravu. Ani nemluvě o riziku, jakému by se Liverpool vystavoval v případě, že by Salah hrál celé léto bez pauzy, protože přetěžovaní hráči mají blíže zraněním.

Liverpool se v současné době potýká s rozsáhlou marodkou a navíc už teď ví, že bez Salaha bude i v lednu, kdy společně s Naby Keitou a Sadio Maném opět odcestuje k zápasům Afrického poháru národů.

Mohamed Salah se připojil k egyptskému týmu a nyní čeká na oficiální verdikt, který by měl přijít do konce tohoto týdne. Vzhledem k výše zmíněnému by ovšem bylo překvapivé, kdyby ho Liverpool pustil.

Zdroj: Eurosport

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články