Sergio Ramos se stal hráčem Paris Saint-Germain

sergio-ramos-psg
Zdroj: Goal

Fotbalový klub Paris Saint-Germain oficiálně potvrdil, že Sergio Ramos vstoupil do jeho řad.

Ramos s francouzským fotbalovým klubem PSG podepsal dvouletou smlouvu na blíže nespecifikovanou částku.

Ramos do PSG přišel jako volný hráč po 16letém působení v Realu Madrid. Legendární fotbalový obránce v Realu chtěl zůstat, ovšem ten s ním odmítl podepsat dvouletou smlouvu. A tak se ozval bohatý klub z Parku princů.

„Jsem velmi rád, že jsem součástí Paris Saint-Germain“ uvedl Sergio Ramos. „Je to velká změna, nová výzva a den, na který nikdy nezapomenu. Jsem hrdý na to, že mohu být součástí tohoto ambiciózního projektu a připojit se k týmu skvělých hráčů. Jedná se o klub, který se na nejvyšší úrovni již osvědčil a stojí na pevných základech. Chci s Paris i nadále růst a pomáhat týmu k dalším titulům“ ještě dodal.

Majitel klubu Nasser Al-Khelaifi uvedl: „Sergio je hotový fotbalista, jeden z nejlepších obránců v historii. Je rozeným vítězem, lídrem a velkým profesionálem. Jeho zkušenosti a ambice jsou v dokonalé harmonii s ambicemi klubu“.

Sergio Ramos je držitelem 4 titulů Ligy mistrů, 4 titulů Mistrovství světa klubů, 5 titulů z nejvyšší španělské fotbalové ligy, 2 tituly Španělského fotbalového poháru a 3 tituly Španělského superpoháru. Kromě toho vyhrál 3 Superpoháry UEFA, dvě EURO a jedno Mistrovství světa ve fotbale. Dokáže Paris Saint-Germain díky této posile konečně získat vytoužený titul z Ligy mistrů?

Zdroj: Daily Mail

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články