Tottenham jedná se Sevillou o výměně Erika Lamely za Bryana Gila

bryan-gil
Zdroj: Sky Sports

Nuno Espirito Santo se snaží pozvednout svůj nový klub Tottenham Hotspurs. Za jeden z tahů, který by klubu mohl pomoci, označil výměnu argentinského hráče Erika Lamely za španělského křídelníka Bryana Gila.

Kluby jsou podle dostupných zpráv na konci jednání. Tottenham by za nadějného dvacetiletého hráče měl zaplatit necelých 25 milionů eur, přičemž s ním do Sevilly musí poslat ještě Erika Lamelu.

Bryan Gil byl v uplynulé sezóně na hostování v Eibaru a dostal se také do španělské reprezentace. V lize nastoupil k 29 zápasům, přičemž vstřelil 4 góly, ovšem sestupu Eibaru do druhé ligy nezabránil.

Bryan Gil ve španělské lize debutoval v roce 2019 ve věku pouhých 17 let a stal se prvním hráčem narozeným v 21. století, který v první lize dal branku.

Erik Lamela naproti tomu v posledních sezónách v Tottenhamu stagnoval. V rámci 255 zápasů dokázal vstřelit pouze 37 gólů a stal se tak jedním z největších zklamání uplynulých let. V Seville by rád našel novou výzvu, a proto také přístup hodně podporuje.

Lamela je pouze jedním z několika hráčů, kterých by se Spurs v létě chtěli zbavit. Na seznamu nechtěných jsou dále Serge Aurier, Toby Alderweireld, Davinson Sanchez a Eric Dier.

Zdroj: Daily Mail

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články