Tyler Toffoli prodloužil bodovou sérii už na osm zápasů a je hlavním tahounem Montrealského útoku

tyler-toffoli-montreal
Zdroj: Cbc.ca

Montreal Canadiens i přes negativní prognózy většiny odborníků dnes nad ránem dokázal vyhrát na Vegas Golden Knights a vyrovnat tak semifinálovou sérii na 1:1. Jedním z hlavních strůjců tohoto úspěchu byl přitom útočník Tyler Toffoli.

Tyler Toffoli v zápase vystřelil dvakrát na branku a dal z toho gól. Skórovat se mu povedlo už v první třetině po kombinaci s Caufieldem a Petrym. Tímto počinem Toffoli protáhl svou bodovou sérii už na osm zápasů.

Zápas mezi Vegas a Montrealem skončil 2:3. Za Canadiens dále skórovali Byron a Armia, za Vegas potom v obou případech Pietrangelo.

Fleury v zápase chytil 20 ze 23 střel, zaznamenal úspěšnost zákroků 86,96% a prohrou přerušil svou sérii 5 výher v řadě.

Největším „bojovníkem“ byl montrealský Ben Chiarot, který v zápase rozdal devět hitů, jeho parťák Shea Weber z první obranné dvojice si potom připsal sedm hitů a šest bloků.

Další zajímavou sérii drží William Karlsson. Útočník Golden Knights si v tomto zápase připsal asistenci, čímž protáhl svou bodovou sérii na šest zápasů. Karlsson je hlavním tahounem útoku Vegas, neboť v 15 zápasech play-off zapsal už 13 bodů.

Třetí zápas série mezi Montrealem a Vegas bude pokračovat v sobotu ve 2 hodiny ráno. Série se přesouvá na led Canadiens.

Zdroj: Edge

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články