Willian se k přípravě dostavil s bříškem, fanoušci si ho za nadváhu dobírají

willian-bricho
Zdroj: Archysport

Arsenal do přípravy vstoupil tragicky, když první přípravný zápas s Hibernian, klubem o několik tříd horším. Frustrovaní fanoušci si přitom všimli Williana, který se k přípravě dostavil s „pupkem“.

Jak je vidět na fotografii, Willian se během letní pauzy asi moc neomezoval. Fanoušci to na sociálních sítích začali rozebírat: „Willian během letní pauzy držel dietu Edena Hazarda“ píše se na jednom z twitterových kanálů.

Další twitterový kanál se k tomu přidává: „Willian očividně brzy skončí… co se stalo s kdysi smrtícím křídlem?“

Mnoho fanoušků překvapil už jen fakt, že se Willian v přípravném zápase dostal do základní sestavy, protože se hojně diskutuje o tom, že ho Arsenal chce prodat. K prodeji Williana toto léto však stále může dojít.

Arsenal prohrával od 21. minuty zápasu. V 69. minutě dostal druhý gól po obrovské chybě brankáře Arthura Okonkwa. Emil Smith Rowe na konci zápasu stáhnul na 2:1. Arsenal kopal ještě penaltu, tu ovšem Pepe neproměnil a Arsenal po velmi špatném výkonu zcela zaslouženě prohrál.

Arsenal po loňském osmém místě v Premier League, která mu nedává šanci ani ne Evropskou ligu, už potřeboval zabrat. Pokud však bude mít hráče v takové fyzické kondici jako je nyní Willian, tak se mu to nejspíš nepovede.

Zdroj: Sport Bible